Francouzská riviéra, fantastická dovolená se zázemím

Francouzská riviéra

Pokud rádi cestujete a máte za sebou spoustu zemí, nebo vyrážíte někam poprvé, určitě oceníte informace, které vám v článku přineseme. Tak třeba dovolená ve Francii je snem mnohých z nás. Jednou z vysněných oblastí je Francouzská riviéra, která se pro mnoho lidí, kteří ji navštíví, stane opravdovou srdeční záležitostí a zamilovaným místem, kam se rádi vrací. Ať už máte za sebou spoustu cestovatelských zážitků, nebo jde o jednu z vašich prvních cest, určitě oceníte zázemí, které vás v místě pobytu bude čekat. Jet na dovolenou s cestovní kanceláří, která trvale sídlí v místě vašeho pobytu a dokáže vám odpovědět na všechny vaše otázky kdykoliv si vzpomenete, je k nezaplacení. Dostanete informace o dobrých restauracích, plážích i překrásných místech doslova z první ruky.

Srdeční záležitost opravdových znalců

Čeští majitelé cestovní kanceláře Pitipitipa žijí na Francouzské riviéře již mnoho let a procestovali křížem krážem celou riviéru a Provence. Mají mnoho pracovních zkušeností i dobrých kontaktů a dokáží vám skvěle přiblížit všechny krásy Azurového pobřeží, Monaka a Provence. Znají mnoho zajímavých míst, ví, kde se dají ochutnat vynikajícího jídla, kde žijí příjemní lidé a kam zajít za tamní bohatou kulturou jižní Francie a Provence. Podělí se s vámi o znalosti, zážitky i zdejší nejkrásnější místa, která vám dokáže přinést dovolená azurové pobřeží . V nabídce naleznete spoustu pobytových zájezdů určené pro individualisty, autobusové pobytové zájezdy u moře s možností super výletů, poznávací zájezdy, cyklozájezdy i školní zájezdy. Nově můžete využít ubytování v mobilních domech nedaleko města Port Grimaud, nádherném městečku této země, které je velmi známé jako Francouzské Benátky.

Cestovní kancelář Pitipitipa

Francouzská riviéra – Nice

Ubytování je možné v mnoha cenových hladinách od 3* hotelu, apartmánů a domů s dostatečným soukromím, až po luxusní domy umístěné přímo na pláži. Čeká vás individuální a profesionální přístup, a bude vám věnována nadstandartní péče v místě ubytování po celou dobu vaší dovolené na Francouzské riviéře. Čekají vás nezapomenutelné zážitky a jedinečná aktivní dovolená, na kterou tak rychle nezapomenete. Každý z nás má totiž zcela individuální představy a přání, které si touží splnit. S cestovní kanceláří Pitipitipa jste ke svým splněným snům zase o krok blíž. Francie je kolébkou kulinářského umění, dobrých sýrů a výtečných vín. Vydejte se vstříc novým chutím, krásným místům i nezapomenutelným zážitkům.